Duyuru

2020 etkinliği için gelişmeleri beklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. İçinde bulunduğumuz alışılmamış zorluktaki bu süreçte, 2020’de hep beraber kalabalık bir DGR etkinliğinde sürmeyi heyecanla bekledik. Dünya’daki durumu yakından takip ettik ve maalesef halen pek çok ülkede, hastalığın yayılmasını engellemek için sosyal mesafe kurallarının uygulandığını görüyoruz. Topluluğumuzun her zamankinden daha fazla birlikte olması gereken bir dönemde, Covid19 ve hastalığı önleme uygulamaları bizi birbirimizden ayırıyor. Bu sebeple tüm dünyada 2020’de etkinliği solo, dijital bir etkinlik olarak düzenleme ve 2021’de de şimdiye kadarki en büyük etkinliği yapma konusunda kararlar aldık. Bu bizim için inanılmaz zor ve hafife almadığımız bir karar oldu.

DGR 2020 Güncellemesi

2020’de ne yapmamız gerektiğini anlamaya çalışırken, çeşitli olasılıkları gözden geçirdik, hostlardan, katılımcılardan ve sponsorlardan gelen geri bildirimleri değerlendirdik ve önemli faktörleri dikkate aldık. Sonuç olarak aşağıdaki önceliklerimize odaklanarak DGR’nin temel değerlerini korumaya kararlıyız:

Topluluğumuzun bağlılığı

Dürüstlüğümüzü korumak ve

Katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak

COVID-19’un etkileri nedeniyle çok fazla şeyin kaybedildiği günlerden sonra kalabalık bir etkinlik düzenlemenin duyarsızlık olabileceğini düşünüyoruz. Bu uluslararası salgından doğrudan veya dolaylı olarak etkilenmiş olan ve hala da etkilenen hostlar ve katılımcıların üzerindeki baskıyı azaltmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz.

The Distinguished Gentleman’s Ride 2020 iptal edilmiyor. Onun yerine bütün bu konular, bizi 27 Eylül’de solo bir dijital etkinlik düzenlemeye ve katılımcılarımızın güvenliğini sağlamak için tüm kalabalık etkinlikleri iptal etmeye itti. Her ne kadar bu sene her zamankinden farklı bir DGR olsa da yine beraber olmamız önemli. O yüzden bu etkinlikte de bizi destekleyeceğinizi ümit ediyoruz. Etkinliğin nasıl olacağına dair daha ayrıntılı bir açıklama sizinle önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Tüm bütün bu zorluklara rağmen 2020’nin geri kalanında da aynen yolumuza devam etmeyi ve insanların hayatlarına daha olumlu katkılar yapmayı dört gözle bekliyoruz. Bizden haber bekleyin.

Saygılarımla
DGR Istanbul Host
Attila Algan